Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaŻycie intymne"Kącik grzesznika"

Intymne momenty: jaki wibrator wybrać?

Jaki jest najlepszy wibrator dla kobiety? Podpowiadamy gdzie kupić i jaki wibrator wybrać

Data publikacji: 15 kwietnia 2016, 14:03
Jeśli nie boimy się nowości i jesteśmy otwarci na eksperymenty w obszarze życia intymnego, z pewnością prędzej czy później pojawi się w naszej głowie pomysł wypróbowania erotycznych gadżetów, np. wibratora. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli o rozmaitych dodatkowych funkcjach, warto więc zadać sobie pytanie: jaki wibrator dostarczy nam niesamowitych wrażeń i zwiększy satysfakcję z życia seksualnego? Wszystko zależy od tego, jaką strefę chcemy stymulować. Określenie preferencji pomoże nam zdecydować, jaki wibrator będzie dla nas odpowiedni. Przyjrzyjmy się zatem dostępnym na rynku modelom wibratorów. Na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu i w jaki sposób nabyć wybrany przez nas erotyczny gadżet?
Wibratory

Jaki wibrator wybrać, by sprawił nam przyjemność?

Najpierw musimy zdecydować jaki wibrator chcemy wybrać. Wibratory różnią się rozmiarem i budową. Wybór odpowiedniego modelu jest zależny od tego, którą część ciała zamierzamy stymulować – pochwę czy odbyt? Na rynku są dostępne takie, które pieszczą jednocześnie obie wymienione strefy. Odpowiedź na to pytanie znacznie zawęzi obszar naszych poszukiwań i ułatwi podjęcie decyzji. Pamiętajmy też o tym, by decyzję taką podjąć wspólnie z partnerem, jeśli gadżet ten planujemy wprowadzić do naszej wspólnej sypialni, chyba że znając jego upodobania chcemy sprawić mu miłą niespodziankę. Może być to znakomity sposób na podkreślenie wyjątkowej okazji – rocznicy związku czy innej ważnej dla nas daty. Z pewnością tego typu niespodzianka przyniesie wiele przyjemności.

Wibratory dla kobiet pod lupą

wybór wibratoraJeśli określiliśmy już typ wibratora, warto dokładniej określić jego parametry, czyli wielkość oraz materiał, z jakiego ma on być wykonany. Zwróćmy też uwagę na producenta tego erotycznego gadżetu – im jest on bardziej znany, tym większe bezpieczeństwo podczas użytkowania. Podstawowym kryterium przy kupnie wibratora powinno być właśnie to ostatnie. Przyjrzyjmy się zatem bliżej materiałom, z których wibrator może być wykonany. Najczęściej są to guma i silikon ale mogą również być wykonane z metalu. Kolory i kształty są różne – wszystko zależy od naszych gustów i upodobań. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli – część z nich wygląda nawet dość zabawnie.

Gdzie kupić wibrator?

Jeśli podjęliśmy już decyzję zakupową, pojawia się kolejne pytanie – gdzie kupić wibrator? Jeśli mieszkamy w mieście, nie ma większego problemu z dostępnością tego typu towarów – wystarczy udać się na zakupy do najbliższego sex shopu. Zakupy w tej formie mają tę zaletę, że możemy liczyć na fachową poradę sprzedawcy i na miejscu obejrzeć wybrane przez nas modele. Może podczas oglądania erotycznych gadżetów wpadnie nam w oko jeszcze coś innego? Jednak co zrobić, gdy nie mamy odwagi, by udać się do sex shopu lub w naszym miejscu zamieszkania nie ma punktu sprzedaży seksualnych gadżetów? Tutaj z pomocą przychodzi Internet. Możemy wybierać i przebierać w modelach, dodatkowo mamy zapewnioną pełną anonimowość – jeśli tylko wyrazimy takie życzenie, paczka zostanie wysłana na nasz adres w opakowaniu absolutnie niesugerującym jej zawartości. Oferta internetowych sex shopów w niczym nie ustępuje tym stacjonarnym a podczas zakupów możemy być pewni własnej anonimowości.

Co zrobić gdy już wiem, jaki wibrator jest dla mnie odpowiedni

Kobieta z wibratoremJeśli już wiemy, jakiego wibratora potrzebujemy, należy zdecydować się na miejsce, w którym dokonamy zakupu. Jeśli wybierzemy sklep stacjonarny, możemy liczyć na poradę odnośnie tego, jaki wibrator wybrać, jeśli natomiast zdecydujemy się na zakup w Internecie, możemy być spokojni o zachowanie anonimowości. Nieważne jednak co w tym względzie postanowimy – podstawą jest jasne określenie swoich preferencji. Pamiętajmy o tym, że wibratory dla kobiet mogą mieć wiele odmian, warto więc najpierw sprecyzować swoje oczekiwania, by łatwiej było podjąć decyzję. Po zakupie dobrze też spróbować działania nowo zakupionego wibratora w intymnej atmosferze. Nie bójmy się wypróbować go w niekonwencjonalny sposób i nie chowajmy go po zakupie do szuflady – ma to być sprzęt gotowy do sprawiania nam przyjemności niezależnie od pory dnia i nocy. W końcu po to został zakupiony.

 

Zuzanna Kurzela

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót
Wczytywanie odpowiedzi i komentarzy.