Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaPiękne ciało

Ładny biust bez operacji

Naturalne powiększenie biustu odbywa się poprzez wykonywanie regularnych ćwiczeń Poznaj ćwiczenia na powiększenie biustu

Data publikacji: 27 stycznia 2016, 14:26
Obecnie żyjemy w czasach, w których panuje kult pięknych, młodych i zdrowo wyglądających ciał. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni czują presję, aby dążyć do ideału, eksponować swoje fizyczne walory i ukrywać niedoskonałości. Trudno o bardziej kobiecy atrybut niż biust. Przez wieki zmieniały się ideały piękna i zmieniało się postrzeganie kobiecych piersi. Do lamusa odeszła już moda na niezwykle duże, silikonowe biusty niczym z seriali i reklam lat 80. XX wieku. Dziś ładny biust to taki, który przede wszystkim jest jędrny, uniesiony, a jego skóra jest gładka i napięta. Jak zatem chwalić się pięknym dekoltem, nie uciekając się do operacji plastycznych?
ładny biust - ćwiczenia na powiększenie biustu

Krem ujędrniający do biustu

Wiele jest sposobów na ujędrnianie biustu. Naturalne jest, że najpierw sięgamy po najłatwiejsze i najszybsze sposoby radzenia sobie z własnymi niedostatkami, stąd popularność kremów, które mają unieść i poprawić wygląd naszych piersi. Między bajki możemy włożyć reklamy mówiące, że krem powiększy biust. Działają one tylko powierzchniowo, więc nie zmienią ich rozmiaru. Jak więc działają?

Zazwyczaj zawierają fitoestrogeny, czyli hormony żeńskie pochodzenia roślinnego. Nie są jednak lekami, tylko kosmetykami, dlatego nie dadzą efektu jak leki hormonalne, ale bez wątpienia poprawią wygląd skóry, uelastyczniając ją. Podobne działanie ma zawarty w tego rodzaju kremach kwas hialuronowy, który wiąże wodę i ma działanie wypełniające – skóra staje się więc naprężona, a zawarte w kremach składniki wygładzające i nawilżające uzupełnią ten efekt.

Warto jednak zdać sobie sprawę, że takie efekty osiągniemy, stosując krem wyłącznie regularnie i łącząc nakładanie go choć z kilkoma minutami masażu dziennie.

zabiegi na biust - ujędriająceZabiegi kosmetyczne na biust

Salony kosmetyczne również nie pozostają w tyle i proponują cały szereg zabiegów na ujędrnianie biustu.

Jednym z najpopularniejszych jest mezoterapia mikroigłowa. Przynosi ona wymierne efekty, gdyż polega na przemodelowaniu kolagenu i stymulowaniu skóry do produkcji włókien elastynowych, a ponadto przy pomocy małych igiełek wprowadza pod skórę specjalne preparaty ujędrniające i nawilżające skórę. Po serii kilku takich zabiegów dobrze widoczny jest efekt zdrowej, naprężonej i odmłodzonej skóry.

Jednym z najnowszych trendów jest cryolift 3. Zabieg ten daje efekt naturalnego powiększania biustu, ma bowiem działanie liftingujące. Jest to połączenie zimna – krioplastyki i naświetlania lampami LED. Dzięki temu skóra bardzo intensywnie chłonie preparaty z kolagenem, witaminami i przeciwutleniaczami. Ponadto, zabieg przyspiesza metabolizm skóry, dzięki czemu staje się ona napięta, lśni własnym blaskiem, a niepotrzebne fałdki i zwisy podnoszą się.

Ulthera to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Przy pomocy urządzenia do niego przeznaczonego wykonuje się USG piersi i dzięki temu możliwe jest dobieranie odpowiedniego natężenie i głębokość fal ultradźwiękowych odpowiednich dla skóry wybranej osoby. W ten sposób skórze zostaje dostarczona taka ilość substancji odżywczych, że następuje efekt naturalnego, nieinwazyjnego liftingu.

Ćwiczenia na jędrny biust

Co prawda biust to tkanka składająca się z gruczołów i tłuszczu, ale trzyma je rusztowanie – mięśnie klatki piersiowej. Im rusztowanie będzie mocniejsze, tym biust będzie się trzymać wyżej i tym później i słabiej obwiśnie. Ćwiczenia na biust nie są trudne ani nie wymagają specjalnych sprzętów czy umiejętności, ale muszą być wykonywane regularnie – najlepiej 2 razy w tygodniu. sposoby na jędrny biust bez operacjiMożesz złączyć dłonie na wysokości piersi i naciskać jedna na drugą z całej siły – powtórz to 10 razy w 3 seriach. Inne łatwe ćwiczenie to energiczne naprzemienne wymachy rąk w przód i w tył w pozycji stojącej. Spróbuj utrzymać dynamikę wymachów przez kilka minut. Możesz też, leżąc na brzuchu, zgiąć nogi w kolanach, lekko je podnieść i starać się jednocześnie unieść klatkę piersiową jak najwyżej.

Efekt – ładny biust

Osiągnięcie efektu pięknego, pełnego i uniesionego, a przy tym naturalnego biustu wcale nie jest bardzo trudne, ale z pewnością czasochłonne. Nic nie stanie się za sprawą czarodziejskiej różdżki. Potrzebny jest wysiłek i systematyczność. Jeśli połączysz ćwiczenia i wmasowywanie dobrego kremu ujędrniającego biust, a od czasu do czasu pozwolisz sobie na profesjonalny zabieg, Twój kobiecy atrybut na pewno będzie robił doskonałe wrażenie i długo będzie wyglądać jak u młodej dziewczyny.

 

 

 

Monika Simińska

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót
Wczytywanie odpowiedzi i komentarzy.