Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaSeks i życie intymneSeks

Obudźcie uśpioną namiętność! Czyli sposoby na to, jak ożywić związek

Doradzamy, jak ożywić, naprawić i odświeżyć związek Z nami ratowanie związku jest łatwiejsze

Data publikacji: 25 stycznia 2016, 15:53
Nawet w najbardziej płomiennych związkach pojawia się moment, kiedy do wspólnie spędzanego czasu, wkrada się rutyna i przyzwyczajenie. Gdy mija pierwszy etap romansu, większość par traci pasję, a napięcie seksualne, które istniało na początku, po prostu słabnie. Niektóre związki monotonia dotyka dopiero po kilku latach wspólnego życia, podczas gdy innym, do osiągnięcia tego etapu, wystarczy zaledwie kilka miesięcy! Co można w takiej sytuacji zrobić? Jak ożywić związek? Jeśli między wami nadal jest choćby iskierka miłości, w ratowaniu związku powinno pomóc kilka prostych trików!
jak ożywić związek - jak naprawić związek - porady

Jak naprawić związek?

Przede wszystkim, powinien do was dotrzeć fakt, że jeśli nie podejmiecie żadnych działań, by odświeżyć związek, możecie zacząć oddalać się od siebie, aż w końcu powstała między wami przestrzeń stanie się nie do pokonania. Dlatego warto czym prędzej zastanowić się nad tym, jak naprawić związek oraz wskrzesić dawno zapomniane emocje. Jak to zrobić? Właśnie tak:

  1. Całujcie się – pocałunki stanowią jedną z najbardziej intymnych czynności, które możecie realizować w praktycznie każdej chwili. Dyskretne buziaki i płomienne pocałunki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę związku.
  2. Zostawiajcie sobie wiadomości – zamiast przyklejonej do lodówki kartki z napisem wynieś śmieci, zostaw partnerowi romantyczną lub seksowną wiadomość na łazienkowym lustrze. Taka niespodzianka pobudzi wyobraźnię partnera oraz prawdopodobnie rozbudzi namiętność w związku… Nie wspominając już o tym, że odczytanie takiej wiadomości nad ranem pozwoli na wejście w nowy dzień z większą energią i lepszym samopoczuciem.
  3. Wyjedźcie na weekend – nic tak nie ożywia związku jak romantyczny wyjazd do klimatycznego hoteliku. Zwłaszcza wtedy, gdy oderwiecie się od wszelkich gadżetów elektronicznych, telefonów i laptopów a zajmiecie się wyłącznie sobą. Jeżeli macie dzieci to zostawcie je u teściów, ten weekend ma należeć tylko do was. Szczera rozmowa, proste słowa takie jak kocham Cię oraz namiętny seks z pewnością pomogą w ratowaniu związku i sprawią, że długo będziecie wspominać taki weekend.

Jak rozbudzić namiętność w związku?

Zasada jest prosta, im więcej czasu spędzicie kochając się ze sobą (w dowolnym miejscu w domu), tym bardziej rozbudzicie namiętność i jeszcze częściej będziecie chcieli uprawiać seks. Jeśli nie jesteście w nastroju, wybierzcie się na romantyczną randkę z ostrygami i lodami waniliowymi, które powszechnie uznawane są za afrodyzjaki. W sypialni natomiast możecie spróbować rozbudzić namiętność za pomocą gadżetów erotycznych, sex zabawek lub nowych pozycji z kamasutry. Takie eksperymenty w łóżku również mogą rozbudzić namiętność na nowo.

 

Marta Brzezińska

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót
Wczytywanie odpowiedzi i komentarzy.