Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaSeks i życie intymne"Kącik grzesznika"

Z czego wynika męskie pożądanie siary?

Pragnienie mleka z piersi

Data publikacji: 10 maja 2016, 11:48
Karmienie piersią jest jednym z najważniejszych darów, jakie dziecko może otrzymać od matki. Jednak, jak się okazuje, ojciec dziecka również pragnie mleka swojej partnerki.

Skąd się bierze apetyt na siarę?

Dla wielu mężczyzn, powiększone z powodu ciąży i laktacji piersi, stają się bardziej podniecające. Karmienie piersią jest sexy i niesamowicie działa na zmysły. Okazuje się, że prawie każdy mężczyzna próbował mleka swojej partnerki. Jednych skłania do tego chęć realizacji swoich fantazji seksualnych, innych czysta ciekawość. Smak mleka różni się w zależności od przyjmowanych pokarmów.W internecie można spotkać się z opiniami, że kobiece mleko smakuje podobnie jak… mleczko waniliowe, stosowane zazwyczaj do kawy.

Skład i właściwości mleka matki

W około 70 procentach mleko matki składa się z wody. Pozostałą część stanowią tłuszcze, węglowodany, białka, składniki mineralne i witaminy. Specyficzną odmianą mleka kobiety jest siara. Pojawia się w gruczołach piersiowych w ostatnich miesiącach ciąży oraz w ciągu kilku dni po porodzie. Siara nie jest typowym mlekiem i najczęściej to pierwszy posiłek, który przyjmuje noworodek. Jej skład różni się nieco od dojrzałego mleka. Podstawową różnicą jest przede wszystkim wyższe stężenie protein oraz witamin. Nic więc dziwnego, że mężczyźni pragną właśnie siary.

Anna Kotecka

Jeśli chcesz w łatwy sposób dotrzeć do artykułów o podobnej tematyce zaznacz interesujące Cię tagi na poniższej liście.
Powrót
Wczytywanie odpowiedzi i komentarzy.