Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaUrodaPiękne ciało

Piękne ciało

Opalenizna – jak o nią zadbać?
0

Opalenizna – jak o nią zadbać?

Data publikacji: 2019-07-31
Lato to doskonały czas na wypady w góry, nad morze czy jezioro. Przebywając na świeżym powietrzu, należy jednak pamiętać o właściwej ochronie przed słońcem. Oparzenia słoneczne mogą być przyczyną wielu poważnych zdrowotnych problemów.
Opalenizna – jak zachować ją na dłużej?
0

Opalenizna – jak zachować ją na dłużej?

Data publikacji: 2018-11-14
Upływające dni nieuchronnie prowadzą do początku jesieni… Sezon urlopowy dobiega końca, a wraz z nim szanse na złapanie ostatnich promieni słonecznych. Jak więc zatrzymać brąz i dłużej cieszyć się idealną opalenizną? Jakich środków należy używać?
Opalanie natryskowe – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!
0

Opalanie natryskowe – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Data publikacji: 2018-07-24
Ekspozycja ciała na działanie promieni UV i opalanie w solarium to metody opalania ciała, które od dawna uznaje się za szkodliwe dla naszego zdrowia i wyglądu. Wciąż jednak naturalnie opaloną skórę uważa się za atrakcyjną i seksowną. Właśnie taki efekt uzyskamy dzięki opalaniu natryskowemu. W jaki...
Jak przygotować skórę na nadejście lata?
0

Jak przygotować skórę na nadejście lata?

Data publikacji: 2018-05-11
Prawie każda z pań wraz z nadejściem jesieni robi sobie postanowienie, które co roku brzmi tak samo – przyszłe lato należy do mnie! A później następuje zima, kiedy skrywamy się pod grubymi swetrami, i wiosna, podczas której wciąż łudzimy się, że do lata jeszcze dużo czasu. A kiedy już przyjdzie,...
Słodka gładkość – depilacja pastą cukrową
0

Słodka gładkość – depilacja pastą cukrową

Data publikacji: 2017-06-29
Poszukiwaczki naturalnych metod depilacji powinny znać znaczenie cukru w dbałości o idealnie gładkie ciało. Depilacja cukrem to jeden z najstarszych sposobów na usuwanie zbędnego owłosienia. Co warto o nim wiedzieć i czy to dobry wybór dla każdego? Jakie są wady i zalety tego rozwiązania?
1 2 3 4 ... 12 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 19/2019

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________