X

Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningRodzaje treningów

Rodzaje treningów

Joga dla początkujących – 5 najczęściej popełnianych błędów
1

Joga dla początkujących – 5 najczęściej popełnianych błędów

Data publikacji: 2017-08-26
Regularne uprawianie jogi przynosi wiele pozytywnych efektów. Nic dziwnego, że na rozpoczęcie przygody z tą staroindyjską tradycją samodoskonalenia decyduje się coraz więcej osób. Jak zacząć ćwiczyć jogę, by uniknąć błędów?
Acroyoga – efektowna sztuka dwóch ciał
0

Acroyoga – efektowna sztuka dwóch ciał

Data publikacji: 2017-06-17
Powszechnie znana, klasyczna wersja jogi, systematycznie urozmaicana jest o dodatkowe elementy. Znana jest na przykład aerial yoga, gdzie ćwiczenia wykonywane są w przymocowanych do sufitu materiałowych kokonach. Obecnie nowością jest także efektowna acroyoga.
Bachata – zmysłowy taniec dla par
0

Bachata – zmysłowy taniec dla par

Data publikacji: 2017-06-02
Bachata to taniec i rodzaj muzyki pochodzące z Dominikany. Tańczona bardzo blisko partnera, pełna emocji i zrozumienia dla poszczególnych ruchów, staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Skąd wziął się fenomen bachaty i dla kogo przeznaczony jest ten taniec?
Pole dance na nowo
0

Pole dance na nowo

Data publikacji: 2017-05-23
Kilka lat temu pole dance wyszedł poza miejsca, które nacechowały go negatywnie. Taniec ten, kojarzony z erotyzmem i sztuką budzenia pożądania, długo nie mógł przebić się na sale fitness i do innych obiektów sportowych. Tymczasem od pewnego czasu taniec na rurze cieszy się dużą popularnością.
10 najlepszych ćwiczeń na jędrne pośladki
0

10 najlepszych ćwiczeń na jędrne pośladki

Data publikacji: 2017-05-18
Każda kobieta marzy o posiadaniu jędrnych, okrągłych pośladków. Taka pupa pięknie prezentuje się zarówno w skąpym bikini, jaki i obcisłych dżinsach. Aby wyrzeźbić brazylijską pupę, należy najpierw zbudować masę, a ćwiczenia ćwiczeniom nierówne. Jak zatem powinien wyglądać prawidłowo wykonany...
1 2 3 4 ... 10 Dalej

____________________________________

Magazyn Rodzina Zdrowia
Zobacz najnowszy numer!

.