Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaRodzinaCzas wolny

Czas wolny

Wplątani w seriale
0

Wplątani w seriale

Data publikacji: 2018-12-07
Oglądanie seriali to znakomity sposób na wieczorny relaks. Przy wciągającej fabule szybko można stracić poczucie czasu, a pojawiające się nowe produkcje powodują, że łatwo stracić kontrolę. Gdzie kończy się relaks, a zaczyna uzależnienie od seriali? Czy kolejne odcinki mogą okradać nas z życia?
Najpiękniejsze jarmarki świąteczne dla całej rodziny
0

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne dla całej rodziny

Data publikacji: 2018-12-06
Jarmark bożonarodzeniowy jest obowiązkowym elementem świątecznej scenerii w wielu europejskich miastach. Również w Polsce jarmarki stały się bardzo popularne. W których miastach odbywają się najwspanialsze jarmarki bożonarodzeniowe i dokąd warto wybrać się całą rodziną?
Ozdoby halloweenowe, które wykonasz razem ze swoimi dziećmi
0

Ozdoby halloweenowe, które wykonasz razem ze swoimi dziećmi

Data publikacji: 2018-11-27
Halloween to coraz silniej zakorzeniony u nas zwyczaj pochodzący z USA. Dzieci często chcą mieć na tę okazję niebanalne przebranie, a także specjalnie udekorowany dom. Jakie ozdoby możemy wykonać samodzielnie wraz z najmłodszymi?
Urlop we wrześniu – sposób na udane, tańsze wakacje
0

Urlop we wrześniu – sposób na udane, tańsze wakacje

Data publikacji: 2018-08-07
Na lipiec i sierpień przypada szczyt urlopowych wyjazdów. Dzieje się tak, ponieważ w ciągu tych dwóch miesięcy trwają letnie wakacje, zatem jeśli mamy rodzinę, najczęściej wtedy decydujemy się wziąć dłuższy urlop w pracy. Jeśli jednak nie ogranicza nas termin, możemy rozpocząć wakacje we wrześniu....
Wygoń dziecko sprzed komputera!
0

Wygoń dziecko sprzed komputera!

Data publikacji: 2018-08-02
Wakacje w mieście nie muszą okazać się przykrą koniecznością. Coraz więcej aglomeracji uatrakcyjnia ofertę wypoczynkową i kulturalną, tworząc miejsca przyjazne dzieciom i rodzinom. Z roku na rok przybywa też muzeów i ośrodków kultury włączających się w letnie akcje kierowane do uczniów. Jakie...
1 2 3 4 ... 10 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 17/2018

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________