Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaSeks i życie intymneRelacje

Relacje

Wakacje bez partnera
0

Wakacje bez partnera

Data publikacji: 2017-06-21
Mieszkacie ze sobą, codziennie się widzicie, a do związku wkradła się rutyna? Może jedno z Was lubi góry, a drugie marzy o wypoczynku nad morzem? Zastanawiasz się, jak odświeżyć związek? Odpoczynek od siebie może w tym pomóc. Wakacje osobno to także szansa na realizację turystycznych marzeń.
Zespół Otella – obłęd zazdrości
0

Zespół Otella – obłęd zazdrości

Data publikacji: 2017-06-19
Otello – tytułowy bohater tragedii Williama Szekspira – ogarnięty obsesyjną zazdrością dopuszcza się zbrodni. Pozbawia życia swoją żonę Desdemondę, a sam popełnia samobójstwo. W psychiatrii obłęd zazdrości nazywany jest właśnie zespołem Otella. Czy zespół Otella można wyleczyć? Jakie są jego...
Czy istnieje przyjaźń damsko-męska?
0

Czy istnieje przyjaźń damsko-męska?

Data publikacji: 2017-05-31
Odwieczny problem i pytania bez odpowiedzi. Czy przyjaźń między kobietą i mężczyzną istnieje? Czy możliwe jest budowanie szczerej przyjaźni bez zaangażowania uczuciowego? Czy takie relacje mogą zagrażać związkom?
Jak rozpoznać uzależnienie emocjonalne od partnera?
0

Jak rozpoznać uzależnienie emocjonalne od partnera?

Data publikacji: 2017-05-26
O niektórych związkach mówi się, że są toksyczne. Oznacza to, że prowadzą do destrukcji partnerów, nie pozwalają rozwijać się w relacji i sprawiają, że obie strony są nieszczęśliwe. Uzależnienie emocjonalne od partnera to jeden z poważnych problemów w związkach, którego nie należy lekceważyć.
Kiedy najlepszy czas na zaręczyny?
0

Kiedy najlepszy czas na zaręczyny?

Data publikacji: 2017-05-24
Zaręczyny to niezwykle ważny moment dla każdej pary. Mówi się nawet, że mają większą wagę niż ślub, ponieważ tak naprawdę to wtedy przyszli małżonkowie podejmują decyzję, czy chcą być ze sobą na zawsze. A jak powinny wyglądać zaręczyny idealne?
1 2 3 4 ... 12 Dalej

Magazyn Rodzina Zdrowia
Zobacz najnowszy numer!

.