Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningForma i zdrowie

Forma i zdrowie

Jakie sporty pomagają zwalczać ból kręgosłupa?
0

Jakie sporty pomagają zwalczać ból kręgosłupa?

Data publikacji: 2018-07-09
Siedzący tryb życia i niska aktywność fizyczna mogą prowadzić do licznych dolegliwości kręgosłupa. Co ciekawe, negatywny wpływ na układ kostny może mieć także nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Które sporty uchodzą za zbawienne dla kręgosłupa, a które mogą go obciążać? Czy istnieją ćwiczenia...
Jak wykorzystać przedmioty, które masz w domu, do treningu?
0

Jak wykorzystać przedmioty, które masz w domu, do treningu?

Data publikacji: 2018-04-04
Nie zawsze do ćwiczeń potrzebujemy profesjonalnych akcesoriów, czasem wystarczą przedmioty codziennego użytku, znajdujące się w każdym domu. Jak wykorzystać poduszki, butelki z wodą czy pasek od spodni? Jak urozmaicić ćwiczenia w domu?
Jak poprawić swoją mobilność?
0

Jak poprawić swoją mobilność?

Data publikacji: 2018-03-13
W sporcie liczy się nie tylko siła fizyczna. Bez uzyskania odpowiedniej mobilności naszego organizmu nawet najcięższe treningi nie będą efektywne i nie przyniosą nam spodziewanych rezultatów. Jak więc pracować nad swoją mobilnością? Jakie są sprawdzone metody na jej poprawę?
Smog a aktywność fizyczna
0

Smog a aktywność fizyczna

Data publikacji: 2018-03-06
Od kilku lat opinia społeczna w Polsce zwraca coraz większą uwagę na niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą smog. To groźne, nienaturalne zjawisko atmosferyczne stanowi duże zagrożenie dla zdrowia (a niekiedy nawet życia) setek tysięcy Polaków, głównie tych żyjących w miastach. Co jednak zrobić,...
Siedzący tryb życia a ćwiczenia
0

Siedzący tryb życia a ćwiczenia

Data publikacji: 2018-02-22
Bardzo wielu ludzi pracuje przed komputerem, a jakby tego było mało, często zdarza się, że po powrocie do domu niewiele się zmienia i relaksują się oni na kanapie, a więc także siedząc. Konsekwencją tego jest ból pleców – na szczęście można mu przeciwdziałać, wykonując odpowiednie ćwiczenia.
Wróć 1 2 3 4 ... 12 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 15/2018

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________________