Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningForma i zdrowie

Forma i zdrowie

Na rowerze do pracy... nie tylko latem!
0

Na rowerze do pracy... nie tylko latem!

Data publikacji: 2017-09-06
Z roku na rok przybywa fanów jazdy na rowerze. Entuzjaści bicykli wybierają ten sposób przemieszczania się nie tylko w czasie wolnym, ale też na co dzień. Komunikacja miejska i samochody coraz częściej wymieniane są właśnie na rowery. Co daje codzienne dojeżdżanie do miejsca pracy na dwóch kółkach?
Jak dbać o jakość snu?
0

Jak dbać o jakość snu?

Data publikacji: 2017-09-03
Jak często słyszycie od swoich kolegów w pracy, że znów są niewyspani? A jak często okazuje się, że Wy sami przewracacie się z boku na bok i nie jesteście w stanie zasnąć? Na nasz dobry sen ma wpływ wiele czynników, o których nie zawsze się myśli.
Jak długo trzeba spać, aby się wyspać?
0

Jak długo trzeba spać, aby się wyspać?

Data publikacji: 2017-08-27
Sen to nasz główny sprzymierzeniec. Wiele mówi się na temat jego dobroczynnego wpływu na nasze samopoczucie, ale też zdrowie. Dlaczego jedni z nas potrafią przespać całą noc i mimo to wciąż czują się niewyspani, natomiast inni śpią zaledwie 5 godzin i budzą się wczesnym ranem, pełni energii i...
Co test Coopera mówi o naszej formie?
0

Co test Coopera mówi o naszej formie?

Data publikacji: 2017-06-27
Czy istnieje sprawdzony sposób na poznanie poziomu naszej kondycji fizycznej w 12 minut, bez sięgania po specjalistyczne narzędzia? Taką możliwość daje test Coopera, czyli szybki sposób na analizę efektów treningu. Chodzi o to, by w wyznaczonym czasie pokonać jak najdłuższy dystans.
Kiedy najlepiej trenować – rano czy wieczorem?
0

Kiedy najlepiej trenować – rano czy wieczorem?

Data publikacji: 2017-04-27
Sportowcy amatorzy niejednokrotnie pytają, kiedy najlepiej trenować. Na początkowym etapie sportowej przygody nie to jest jednak najważniejsze – tutaj liczą się przede wszystkim potrzeba ruchu i chęć wypracowania zdrowych nawyków. Każda pora jest dobra na aktywność, warto jednak wiedzieć, jakich...
Wróć 1 ... 2 3 4 5 6 ... 12 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 17/2018

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________