Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningForma i zdrowie

Forma i zdrowie

Sprawdzone sposoby na łatwiejsze poranki
0

Sprawdzone sposoby na łatwiejsze poranki

Data publikacji: 2017-12-19
Często dzielimy ludzi na wielbicieli nocy – czyli tzw. sowy – i lubiących dłuższe dni – ranne ptaszki. Tych drugich jest zdecydowanie mniej. Nocne marki to z reguły ci, których kreatywność pracuje na wyższych obrotach właśnie wieczorami, a czasem nawet nocą, natomiast ranne ptaszki łapią najlepsze...
Dlaczego warto spać nago?
0

Dlaczego warto spać nago?

Data publikacji: 2017-09-08
Spanie nago popularne jest zwłaszcza latem, kiedy najchętniej zrzucamy ubrania i piżamy z uwagi na panujące temperatury, także w nocy. Jakie są tego zalety? Jaki ma to wpływ na zdrowie, a także na relacje w związku? Jakie inne powody sprawiają, że warto się na to zdecydować?
Na rowerze do pracy... nie tylko latem!
0

Na rowerze do pracy... nie tylko latem!

Data publikacji: 2017-09-06
Z roku na rok przybywa fanów jazdy na rowerze. Entuzjaści bicykli wybierają ten sposób przemieszczania się nie tylko w czasie wolnym, ale też na co dzień. Komunikacja miejska i samochody coraz częściej wymieniane są właśnie na rowery. Co daje codzienne dojeżdżanie do miejsca pracy na dwóch kółkach?
Jak dbać o jakość snu?
0

Jak dbać o jakość snu?

Data publikacji: 2017-09-03
Jak często słyszycie od swoich kolegów w pracy, że znów są niewyspani? A jak często okazuje się, że Wy sami przewracacie się z boku na bok i nie jesteście w stanie zasnąć? Na nasz dobry sen ma wpływ wiele czynników, o których nie zawsze się myśli.
Jak długo trzeba spać, aby się wyspać?
0

Jak długo trzeba spać, aby się wyspać?

Data publikacji: 2017-08-27
Sen to nasz główny sprzymierzeniec. Wiele mówi się na temat jego dobroczynnego wpływu na nasze samopoczucie, ale też zdrowie. Dlaczego jedni z nas potrafią przespać całą noc i mimo to wciąż czują się niewyspani, natomiast inni śpią zaledwie 5 godzin i budzą się wczesnym ranem, pełni energii i...
Wróć 1 ... 2 3 4 5 6 ... 13 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 17/2018

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________