Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningForma i zdrowie

Forma i zdrowie

Jak poprawić swoją mobilność?
0

Jak poprawić swoją mobilność?

Data publikacji: 2018-03-13
W sporcie liczy się nie tylko siła fizyczna. Bez uzyskania odpowiedniej mobilności naszego organizmu nawet najcięższe treningi nie będą efektywne i nie przyniosą nam spodziewanych rezultatów. Jak więc pracować nad swoją mobilnością? Jakie są sprawdzone metody na jej poprawę?
Smog a aktywność fizyczna
0

Smog a aktywność fizyczna

Data publikacji: 2018-03-06
Od kilku lat opinia społeczna w Polsce zwraca coraz większą uwagę na niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą smog. To groźne, nienaturalne zjawisko atmosferyczne stanowi duże zagrożenie dla zdrowia (a niekiedy nawet życia) setek tysięcy Polaków, głównie tych żyjących w miastach. Co jednak zrobić,...
Siedzący tryb życia a ćwiczenia
0

Siedzący tryb życia a ćwiczenia

Data publikacji: 2018-02-22
Bardzo wielu ludzi pracuje przed komputerem, a jakby tego było mało, często zdarza się, że po powrocie do domu niewiele się zmienia i relaksują się oni na kanapie, a więc także siedząc. Konsekwencją tego jest ból pleców – na szczęście można mu przeciwdziałać, wykonując odpowiednie ćwiczenia.
Odżywki białkowe – co warto o nich wiedzieć?
0

Odżywki białkowe – co warto o nich wiedzieć?

Data publikacji: 2018-02-05
Na rynku suplementów pojawia się coraz więcej preparatów zawierających łatwo przyswajalne białko. Jakie są zalety ich spożywania? Jaką rolę odgrywają w treningu i jak wybrać odpowiednią odżywkę? Na te i inne pytania odpowiada dietetyk sportowy, mgr Dorota Traczyk.
Ćwiczenia dla seniora
0

Ćwiczenia dla seniora

Data publikacji: 2018-01-11
Według specjalistów ze Światowej Organizacji Zdrowia aktywność fizyczna obejmuje wszystkie te działania, które wykonujemy w ciągu dnia, a które powodują podniesienie tętna. Szczególnie dotyczy to osób starszych i w podeszłym wieku, dla których wysiłkiem bywają nawet prace domowe czy spacer do...
Wróć 1 2 3 4 5 ... 13 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 17/2018

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________