Rejestracja
Tutaj jesteś: Strona głównaTreningForma i zdrowie

Forma i zdrowie

Siedzący tryb życia a ćwiczenia
0

Siedzący tryb życia a ćwiczenia

Data publikacji: 2018-02-22
Bardzo wielu ludzi pracuje przed komputerem, a jakby tego było mało, często zdarza się, że po powrocie do domu niewiele się zmienia i relaksują się oni na kanapie, a więc także siedząc. Konsekwencją tego jest ból pleców – na szczęście można mu przeciwdziałać, wykonując odpowiednie ćwiczenia.
Odżywki białkowe – co warto o nich wiedzieć?
0

Odżywki białkowe – co warto o nich wiedzieć?

Data publikacji: 2018-02-05
Na rynku suplementów pojawia się coraz więcej preparatów zawierających łatwo przyswajalne białko. Jakie są zalety ich spożywania? Jaką rolę odgrywają w treningu i jak wybrać odpowiednią odżywkę? Na te i inne pytania odpowiada dietetyk sportowy, mgr Dorota Traczyk.
Ćwiczenia dla seniora
0

Ćwiczenia dla seniora

Data publikacji: 2018-01-11
Według specjalistów ze Światowej Organizacji Zdrowia aktywność fizyczna obejmuje wszystkie te działania, które wykonujemy w ciągu dnia, a które powodują podniesienie tętna. Szczególnie dotyczy to osób starszych i w podeszłym wieku, dla których wysiłkiem bywają nawet prace domowe czy spacer do...
Sprawdzone sposoby na łatwiejsze poranki
0

Sprawdzone sposoby na łatwiejsze poranki

Data publikacji: 2017-12-19
Często dzielimy ludzi na wielbicieli nocy – czyli tzw. sowy – i lubiących dłuższe dni – ranne ptaszki. Tych drugich jest zdecydowanie mniej. Nocne marki to z reguły ci, których kreatywność pracuje na wyższych obrotach właśnie wieczorami, a czasem nawet nocą, natomiast ranne ptaszki łapią najlepsze...
Dlaczego warto spać nago?
0

Dlaczego warto spać nago?

Data publikacji: 2017-09-08
Spanie nago popularne jest zwłaszcza latem, kiedy najchętniej zrzucamy ubrania i piżamy z uwagi na panujące temperatury, także w nocy. Jakie są tego zalety? Jaki ma to wpływ na zdrowie, a także na relacje w związku? Jakie inne powody sprawiają, że warto się na to zdecydować?
Wróć 1 2 3 4 5 ... 12 Dalej
Magazyn Rodzina Zdrowia
nr 17/2018

Czytaj ZA DARMO!

.

___________________________REKLAMA

___________________________________